Aktualności

Spotkanie dla seniorów

niedziela, 12 grudnia 2004r.

12 grudnia po nabożeństwie Caritas Parafialny przygotował spotkanie dla seniorów, co zostało przyjęte z wielkim aplauzem przez naszych parafian - seniorów. Dzieci na tę okazję wyćwiczyły przedstawienie oparte o scenariusz "Dziewczynka z zapałkami". P. Monice T. i p. Anecie M. dziękujemy za smaczny kołacz i kafej.

Przed Pasterką, o godz. 23:40 nasza młodzież przedstawiła misterium "Szukanie gospody", następnego dnia, w I Święto Bożego Narodzenia - przed Sumą - o godz. 10:40 - misterium zostało powtórzone. Wszystkim zaangażowanym dla dobra naszej wspólnoty parafialnej - składamy serdeczne Bóg zapłać!

ZAGADKA KONKURSOWA dla dzieci: Co oznacza słowo Betlejem? Dlaczego Herod kazał wymordować dzieci do lat dwóch? Na odpowiedź czekamy do 2stycznia - przynosić do zakrystii.

ZAPROSZENIE
2 stycznia 2005r. o godz. 15:00 odbędzie się koncert kolęd w naszym kościele w Kotorzu Wielkim, na który bardzo serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych. Pragniemy adorować Boże Dzieciątko śpiewaniem i graniem - prosząc o Boże błogosławieństwo na cały Nowy Rok. 

Social media

ZŁOTA REGUŁA

Wszystko więc, co byście chcieli, żeby wam ludzie czynili, i wy im czyńcie!
Mt 7,12

Kancelaria

Sprawy duszpasterskie załatwia się dziennie
30 min. po mszy św.

Nabożeństwa

Poniedziałek, Wtorek, Czwartek, Piątek
18:00

Środa
 8:00

Sobota
17:45 - msza niedzielna

Niedziela
 7:00,  9:00, 11:00
15:00 - nieszpory

Zawsze aktualny porządek nabożeństw w zakładce intencje mszalne